האירועים שלנו

קורס העשרת זוגיות ומדריכות כלה תשפ"א
מדרשת רנה
תוכנית בת מצוווה מדהימה ועשירה - ההרשמה בעיצומה
פעימות לקשר הזוגי - הרחבה למדריכות כלה תשפ"א

במגוון תחומים


מדרשת רנה

מדרשה לבנות שהוקמה לזכרה ועילוי נשמתה של רנה שנרב שנרצחה בפיגוע. 
במדרשה מתקיים שיעור מדי יום חמישי בשעה 20:00 

אירועי נשים

אגף אירועי נשים תופס מקום של כבוד בגרעין, מתוך רצון ומטרה להעצים ולחזק את הכח הנשי, ולהעניק לנשים אפשרות להתמלא וליהנות ממגוון פעילויות ואירועים ייחודיים ואיכותיים.

מרכז משפחה "פעימות"

המרכז עוסק ונותן מענה בתחום התא המשפחתי החל משלב הזוגיות דרך הורות וועד הפיכתו למשפחה מורחבת..

בית מדרש פתוח

הגרעין מפעיל בית מדרש ובית הוראה דתי-לאומי הפתוח לציבור הרחב ומתקיימים בו מסלולי לימוד שונים ומגוונים.

פרוייקט בר מצווה

תהליך מיוחד ומרגש כהכנה לאירוע משמעותי וחד פעמי בחייו של כל נער יהודי. בפרוייקט זה אנו מלווים את הנער ומאפשרים לו ולמשפחתו להגיע למעמד העלייה לתורה ממקום בטוח, רגוע ובעיקר שמח!

תעביר את זה הלאה – פרויקט חסד בקהילה

פעילות חסד המתקיימת מתוך מטרה לקיים פעילות חסד ונתינה לתושבי העיר הזקוקים לכך, ומורכבת ממתנדבים תושבי העיר מכל גווני הקשת.

ישיבת בין הזמנים לנערים

מדי בוקר במהלך חופשת הקיץ מתקיימת פעילות עניפה לילדים ובני נוער במטרה לפתוח את היום בשגרה מסודרת אשר נותנת יציבות בימי החופשה וזאת בצורה מהנה וחווייתית.

מגזין אורות 

בקישור זה תוכלו למצוא את המגזין שלנו לחודש הנוכחי ולחודשים הקודמים. אודותינו

ארגון אורות יצחק נוסד לפני חמש עשרה שנה בעיר מודיעין על ידי הרב זכריה בן שלמה מחבר הספרים הלכות צבא, אורות הטהרה ואורות ההלכה. הרב זכריה בן שלמה הקים במודיעין בית הוראה דתי-לאומי הפתוח לציבור הרחב ומגיעים אליו מדי בוקר תושבים רבים המשתתפים במסלולי לימוד קבוצתיים ופרטניים. 
גם אני חלק מאורות יצחק

 • "ברוך ה׳ שזכינו להכיר את הגרעין התורני במודיעין. הרב קירב אותי ואת משפחתי באהבת ישראל גדולה ועוטפת שעזרה לנו להתחבר עם עוד משפחות בשכונה . חיים חיי תורה ויראה עם חסד איש לרעהו מתוך קירוב לבבות."

  יניב כהן, </br> מוסיקאי, מנגן ומלווה ממיטב האמנים הישראלים, </br> בעלים של בי"ס למוסיקה מודיעין </br> נשוי לענת ואב לחמש בנות מתוקות
  יניב כהן,
  מוסיקאי, מנגן ומלווה ממיטב האמנים הישראלים,
  בעלים של בי"ס למוסיקה מודיעין
  נשוי לענת ואב לחמש בנות מתוקות
 • "אני בעיקר מתחברת למגוון של הנשים, הקבלה של כל אחת והעטיפה בכל מצב נתון.
  לצערי אני נחשפתי לגרעין רק לאחר 'המקרה', פתאום גיליתי נשים עם מלא כוח ומלא צניעות ונתינה"

  יפית גבאי</br>משפחת גבאי תושבי מודיעין כ-5 שנים, תושבים חוזרים מארה"ב</br>פעילה ומתנדבת בגרעין
  יפית גבאי
  משפחת גבאי תושבי מודיעין כ-5 שנים, תושבים חוזרים מארה"ב
  פעילה ומתנדבת בגרעין
 • "רבני הגרעין חמים. קרובים ומקרבים. מעוררי השראה ומלאי אהבת ישראל...נוכחות הגרעין בשכונה זיכתה לאשתי ולי להתקרב ליהדות מתוך אהבה אמיתית. אהבת הארץ והעם. אני מרגיש שייך לקהילה משפיעה וחשובה."

  ברק כהן אליאס, מנהל חדר מסחר,<br/> נשוי לשנית, אב לארבעה בנים,<br/> תושב העיר
  ברק כהן אליאס, מנהל חדר מסחר,
  נשוי לשנית, אב לארבעה בנים,
  תושב העיר
 • "רבני הגרעין מסורים ואדיבים, אהבת ישראל שלהם ראוייה לציון, הם חמים ונגישים לכל שאלה ופנייה בזכות פעילויות הגרעין זכיתי להתחיל את התקרבותי ליהדות, ילדיי נהנים מפעילויות מקרבות המחבבות עליהם את המצוות ואף זוכים לאפות מידיי שנה מצות עבודת יד ולהנות מהן בפסח!!!"

  לירז מלכה, </br> נשואה לרוני, אם לארבעה מתוקים </br>תושבת העיר
  לירז מלכה,
  נשואה לרוני, אם לארבעה מתוקים
  תושבת העיר

רבנים בקהילה

הרב זכריה בן שלמה

מורנו ורבינו, ראש הכולל של הגרעין התורני. כיוון שהגרעין התורני מבוסס על התורה הנלמדת מרבותינו, הרב שליט"א שהוא מעביר התורה כפי שנמסרה מהר סיני הוא הדמות המנחה והמובילה של כל פעילות הגרעין.

הרב יצחק מלאי

מרביץ התורה של הגרעין התורני. תלמיד חכם שתורתו אומנותו כפשוטו ומדרשו, משנתו סדורה לו בבקיאות ועיון, ומתוך כך רבים הבאים לשיעוריו הקבועים בכולל בשעות הבוקר כולו, ורבים השיעורים בשעות הערב, בבתים ובבתי הכנסת השונים.

הרב חייא

רב בית הכנסת והקהילה "בית הרמב"ם", מגדיל תורה ומפיצה באור יקר. במהלך כל הבוע מוסר ומרכז שיעורים בקבלה ובפנימיות התורה לכל הרמות. משיב בהלכות טהרת המשפחה, ידיו רב לו בהשכנת שלום בת ובהדרכה אישית בכל התחומים.

הרב גיא כהן

גדל בעיר מודיעין, בן למשפחת כהן הוותיקה, גדל וצומח בתורה בכולל הגרעין התורני, מפיץ תורה מוכר ואהוב ע"י בני נוער רבים ששותים בצמא את דבריו במסגרות השונות של הגרעין ובפרוייקט "ואמונך בלילות"

הרב אלעזר בן שלמה

רכז ומנהל הגרעין התורני, ומרכז בעצמו בכשרון וביכולות נדירים את כל מה שמתקשר לתורה, שיעורים, מצוות, חסד, תשמישי קדושה לכל האוכלוסיות בעיר.